Activity

 • antika alanlar posted an update 4 months, 1 week ago

  Türkiye’nin en kalabalık illerinden birisi olan İstanbul’un çeşitli semtlerinde ikinci el eşyalarınızı satacak bir yer arıyorsanız, sizlere kaliteli bir biçimde hizmet vermekte olan sitelerimize gelebilirsiniz. Böylelikle en kaliteli ve güvenilir hizmetleri bulacağınız adreslerimizde, ikinci el eşyalarınızın satışı için gerekli adımların atılacağından emin olabileceksiniz.

  Değerli eşyalarınızın satılmasını istediğinizde bunu hangi ilde olursanız olun yapabileceğinizin altını çizmekteyiz. Buna göre iller arası seyahat edebilen firmalarımızın, adreslerinizden ikinci el eşyalarınızı değerinde fiyatlarla alabileceğini belirtmek istiyoruz.

  Sizler de ikinci el eşya alan yerler ile ilgili araştırmalarınızda firmalarımızla karşılaşmışsanız, bu sayede kendinizi şanslı hissedeceksiniz. Çünkü ikinci el eşyalarınızın görsellerini paylaşmanız halinde ne kadar bir fiyatla alınacağını hesaplayarak sizlere online ortamlarda da hizmetlerini sürdürmekte olan firmalarımızın yaşatacağı kaliteli hizmetlerden vazgeçemeyeceksiniz.

  Antikacılığın Tarihi
  Eskiye duyulan özlem ve hatıraları biriktirme arzusu, antikacılığın temelini meydana getiren anlayışlardan bir tanesidir. Aynı zamanda antikacılık ile ilgilenenlerin genel olarak hatıra biriktirmeye meraklı kimseler olduğu da hiçbir zaman gözden kaçmaz. Ancak elbette hangi nesnelerin ya da hangi hatıraların antika değeri taşıyabileceği de göz önüne alınmalıdır. Bizim sayfamızda da antikacılığa dair her türlü bilgiyi rahatlıkla elde edebilirsiniz.

  Artık Antikacılık Bir Meslek Haline Geldi
  Antikacılık bir zamanlar sadece bir hobiden ibaretken artık başlı başına müstakil bir meslek halini almıştır. Gerçekten antikacılık işiyle uğraşanlar bunu artık sadece bir vakit geçirme aracı değil doğrudan bir iş olarak icra etmeye ve hatta antika alım satımları yapmaya başlamışlardır. Bu hobinin müstakil bir me slek oluşu ise 1800’lü yüzyıla kadar uzanan köklü bir tarihe sahiptir. Bilhassa eski dönemleri yaşamış olan insanlar bu mesleğe çok daha fazla ilgi gösterecektir.

  Antika Alım Satımı
  Antikacılık bir meslek halinde geldiğinden pek çok insan antika alım satımı ile ilgilenmeye başlamıştır ve bu nedenle antika malzemeleri olanlar bu malzemeleri elden çıkararak para kazanmak istemektedir. Bizim sitemizde de bu ürünleri alanlar ve satanlar hakkında en detaylı bilgileri edinebilirsiniz.